arowana projekty

Název značky Arowana vznikl díky inspiraci asijskou rybou arowanou. Podle čínského bájesloví je arowana potomkem mytického draka a přináší štěstí a prosperitu. Moje projekty Arowana se vyznačují přenášením vybraných obrazů nebo jejich částí na další výrobky. Vznikly tak série šperků a jiných módních doplňků, designové hrníčky, přání nebo pozvánky na výjimečné události (Arowana art) a etikety našich sektů (Arowana sekt). 


Kolekce šperků Arowana art a sektů Arowana sekt

arowana art

V rámci značky Arowana art jsem vytvořila několik sérií šperků a šátků, na kterých jsou přeneseny kousky z mých obrazů. Inspirovala jsem se také přírodou, která mě obklopuje. Náušnice s autorskými fotografiemi z Podyjí rozzáří každou ženu. která se s nimi rázem promění v čarokrásnou vílu. Pod značkou Arowana art vznikly také hrníčky, kabelky, svatební oznámení, pozvánky, pfka či blahopřání k životním událostem. 

Náušnice

Hrnky

Šátky

Brože

Kabelky, náramky

Motiv Momenti di Nature

arowana sekt

Při navrhování etiket pro sérii našich sektů Arowana sekt jsem se nechala inspirovt tvarem bublinek a barvami, které se mi při popíjení jednotlivých sektů vybavily... U sektu brut jsem zvolila studené modré odstíny, které decentně doplňuje okrová barva, sekt demi-sec charakterizuje variace zeleno--žlutých tónů. Přímočarost obou bílých sektů jsem vyjádřila rovnými tahy štětcem. Demi sec rosé jsem pojala ve fialovorůžových odstínech, něžnost etikety je dovršena tahy štětcem do spirál. Červený sekt jsem ztvárnila prostřednictvím modré, červené a fialové barvy. Jeho výjimečnost jsem podtrhla impressionistickým stylem etikety.

Návrhy etiket na Arowana sekty

Arowana brut (sekt a šperky)